1. Dzisiaj i jutro Msze św. w porządku niedzielnym.
2. Za przygotowanie wystroju grobu Pańskiego dziękuję ks. Tomaszowi i wszystkim, którzy mu w tym pomagali. Dziękuję kapłanom za celebrację nabożeństw i posługę w konfesjonale a ks. Tomaszowi za przygotowanie liturgii. Asyście, ministrantom, Rycerzom Kolumba, p. organiście, p. Janowi Szumilasowi a szczególnie panom Grzegorzowi i Patrykowi za czuwanie nad przebiegiem liturgii – serdeczne „Bóg zapłać”. Osobne podziękowania składam kościelnemu, p. Arkadiuszowi za gorliwą posługę. „Bóg zapłać” także wszystkim, którzy złożyli ofiarę finansową lub rzeczową dla potrzebujących pomocy parafian.
3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Modlimy się koronką codziennie po Mszy o godz. 18:00 – aż do niedzieli Miłosierdzia Bożego.
4. Za tydzień, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na koronkę o godz. 15:00.
5. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.
Pobierz jako PDF