Mimo, iż od lat nic się nie zmienia
spotykamy sie co chwila z pytaniami ze strony zwłaszcza tych mniej zaangażowanych parafian, zatem dla wyjaśnienia:
Dzisiaj, w piątek, Liturgia Adoracji Krzyża rozpocznie się o godz. 18:00.
Jutro, w Wielką Sobotę, liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20:00. Święcenie pokarmów od godz. 9:00 do 17:00 (prosimy uszanować również nasz czas i nie szukać kogoś po tej godzinie - naprawdę, jest na to cały dzień). W tym czasie jest również możliwość spowiedzi.
W niedzielę wielkanocną rezurekcja tradycyjnie o godz. 6:00. Pozostałe Msze, również w poniedziałek - według porządku niedzielnego.