• Adoracja I Piątkowa.

  dodano: 16.03.2017

  Jak co miesiąc spotykamy się na Adoracji i Modlitwie wokół Najświętszego Serca Jezusowego. W tym miesiącu z racji Wielkiego Postu zgromadziliśmy się przy Krzyżu na Adoracji. Przybyło wiele osób na wspólna modlitwę. Za miesiąc także zapraszamy na adorację Krzyża, rozważanie Drogi Krzyżowej i modlitwę do Serca Jezusa. • Koncert pt. „Śpiewy na Wielki Post”

  dodano: 06.03.2017

  Pierwszy koncert z cyklu "Muzyka u świętej Katarzyny 2017". Zapraszamy na koncert pt. „Śpiewy na Wielki Post”. Wydarzenie odbędzie się 12 marca br. o godz. 19.00 w kościele pw. św. Katarzyny przy ul. Fosa 17. Wstęp wolny.

  więcej... • Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszej Parafii.

  dodano: 01.03.2017

  W Naszej Parafii na 26.02 przypadły obchody związane z Dniem Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. W południe na cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej pod Krzyżem Pamięci (miejsce potajemnych pochówków) zostały złożone kwiaty i odmówiona okolicznościowa modlitwa. Następnie przed "Kapsułą czasu" i głazem - w miejscu, gdzie spoczęły prochy ofiar Informacji Wojskowej złożono kwiaty. Przed godziną 14 zebrano się pod pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego, złożono wieńce, były okolicznościowe wystąpienia oraz modlitwa.